Zjazd Narodowy, Warszawa 24/25.04

W miniony weekend (24-25 kwietnia 2010) dziewiętnastu delegatów konsultowało się i wybrało Narodowe Zgromadzenie Duchowe Bahaitów w Polsce na rok 167.
Wszystkich 19-u delegatów oddało głos, a 15 uczestniczyło w Zjeździe osobiście (m.in. ze Szczecina, Nowego Sacza, Lublina, Katowic).

Specjalnym gościem był doradca pan dr Ilhan Sezgin.

W sobotę delegaci konsultowali się na temat Przesłania Ridvan, spraw dotyczących polskiej wspólnoty, a w niedzielę na temat funduszu.

W sobotę wieczorem Komitet ds. Szkoły Letniej przeprowadził otwartą konsultację na temat praktycznych i organizacyjnych spraw związanych z tegoroczną Szkołą Letnią (rejestrujcie się jak najszybciej – ostateczna data rejestracji 27 maja).

W niedzielę uczestniczyliśmy w bardzo ciekawym i interaktywnym warsztacie na temat Przymierza i szacunku dla instytucji bahaickich przygotowanym i poprowadzonym przez członków Rady Pomocniczej: Joy Judd i Erika Lutleya.

Młodzież i dzieci gotowały zupy, sałatki i piekły ciasteczka dla wszystkich uczestników Zjazdu oraz przygotowały pokaz swoich fotografii ilustrujących wybrane przez siebie cytaty z pism bahaickich.

Więcej zdjec tu

No response to “Zjazd Narodowy, Warszawa 24/25.04”

Loading...