Empik

W Empiku widziałem książke w której napisano o bahai. Prawda tylko 2 strony, ale napisali i nawet zdjęcie świątyni w Panamie pokazali. W innych książkach o różnych religiach (w Polsce) piszą o bahaiżmie bardzo mało:(przez to ludzi jeszcze nic nie wiedzą o nas. A jeżeli i piszą to w większości nie do końca prawdziwie.

3 Responses to “Empik”

Anonimowy pisze...

Nareszcie! Polska zaczyna brac ta wspaniala, uniwersalna religje na serio! Juz czas na to by nareszcie wyszla z przesadow i zabobonow i otwarla sie na jednosc swiata! Jednosc swiata- "jednosc w roznorodnosci"- jak mowia bahaici- jest procesem postepujacym i nieodwracalnym. Ta publikacja jest waznym sygnalem udowadniajacym rozwoj tego procesu rownierz w tym kraju!!!!!!

Anonimowy pisze...

w wielu pozycjach po prostu brak informacji na temat wiary bahai. w polskiej literaturze religioznawczej jezeli jednak sie pisze, to w wiekszosci sa to wiadomosci prawdziwe! :)

Anonimowy pisze...

dzisiaj czytalem ten rozdzial w tej ksiazce. mimo ze az dwie strony to niewiele jest info o praktyce i zasadach - jest glownie historia zycia Baba i Bahaullaha. wszystko co napisano jest zgodne z rzeczywistoscia
robert

Loading...