Input

Mały Meczet na Prerii. Promowanie zasady jedności w serialu komediowym.

Chcemy zaprosić naszych przyjaciół i znajomych na spotkanie z Mary and Clark Donnelly producentami telewizyjnymi z Kanady, którzy będą gościli w Polsce na konferencji Telewizyjnej INPUT prezentując swój program komediowy pod tytułem Mały Meczet na Prerii.

Serial, który z sukcesem zagościł w telewizji kanadyjskiej, promuje jedność ludzi jako uniwersalną zasadę. Państwo Donnelly, którzy są bahaitami, pokażą ok. 20 minutowy odcinek z serii a po projekcji opowiedzą o swojej motywacji rozpoczęcia tej właśnie produkcji.

INPUT po raz pierwszy odbędzie się w kraju Europy Środkowowschodniej, w Warszawie. Uczestnikami Konferencji INPUT corocznie są szefowie i dyrektorzy telewizji publicznych, autorzy i producenci telewizyjni, pracownicy i współpracownicy telewizji, producenci niezależni, a także przedstawiciele instytucji kultury i organizacji audiowizualnych z całego świata. Współorganizatorem Konferencji INPUT 2009 jest Miasto Stołeczne Warszawa.

Zapraszamy w poniedziałek 11 maja

o godz. 18:30

do Centrum Wiary Baha'i.

ul. Lanciego 13/6 (lok. Użytkowy)

Więcej informacji pod numerem 601 156 848

Jeśłi chcecie przynieść coś na wspólny poczęstunek, będzie to mile widziane.

Serial komediowy o życiu muzułmanów na Zachodzie robi furorę w Kanadzie, Europie i krajach arabskich. Obala zachodnie stereotypy na temat islamu i pokazuje, że muzułmanie to normalni ludzie. Nawet sympatyczni, napisala Gazeta. Cały artykuł czytaj tu.

Loading...